Gedania CUP, reprezentacja i turniej w Gdańsku

To był wspaniały piłkarski weekend w wykonaniu naszej młodzieży. W Gdyni odbywały się treningi naszych reprezentacji pod okiem trenera Łukasza, natomiast reprezentacja z rocznika 2017 zagrała w turnieju Gedania CUP. W niedzielę w Gdańsku w turnieju organizowanym przez AF Morze zagrali nasi najstarsi zawodnicy.

Reprezentacja rocznika 2017 w składzie : Tomek, Adam, Maks, Igor, Karol, Juliusz, Jakub, Tomek, Antek, Ignacy zagrała w turnieju Gedania CUP gdzie zajęła 5 miejsce na 16 drużyn. Drużyna rozegrała 8 meczów przegrywając tylko jedno spotkanie z późniejszym zwycięzcą rozgrywek.

W meczu o miejsce nasza reprezentacja wygrała z Bałtykiem Gdynia 5:2.

  • Gratulujemy ambitnej postawy i dużych umiejętności czysto piłkarskich, które pokazała drużynamówi trener koordynator Paweł.

W niedzielę nasza reprezentacja rocznika 2010/2011/2012 rozegrała mini turniej w Gdańsku organizowany przez Akademię Futbolu Morze. Nasze dwa zespoły rywalizowały z zawodnikami często starszymi o trzy, cztery lata. Mimo to mecze były bardzo wyrównane, nie brakowało w nich emocji i składnych akcji.

Kolejna sobota i niedziela zapowiada się również bardzo ciekawie pod względem sportowym. Naszych zawodników czeka rywalizacja w Lidze Dzielnicowej oraz w turnieju w Gdyni. O szczegółach oczywiście będziemy informować.

Partnerzy wspierający:

#IdeoloPizza#Multilog#RobertSmolnickiUsługiBudowlane#MiastoGdynia

Partnerzy techniczni:

#AdidasNo10

Nasze lokalizacje: SPRAWDŹ