Śledzik CUP i liga dzielnicowa

W sobotnie popołudnie na boisku przy SP 42 rozegrana została dzielnicowa liga Arki dla roczników 2010/2011/2012 wspólnie zorganizowana wraz z radą dzielnicy Karwiny, która ufundowała nagrody dla każdej drużyny jak i wyróżnienia indywidualne.

Dodatkowo w tej kolejce wystąpiły gościnnie drużyny z Karwin stworzone przez radę dzielnicy jak i naszą reprezentacje rocznika 2014.

Jak zawsze wielkim wsparciem wykazali się nasi sponsorzy firma Ideolo Pizza a także Robert Smolnicki Usługi Budowlane.

Po sobotnich emocjach przyszedł czas na niedzielę gdzie od samego rana na bocznym boisku GCS nasza reprezentacja rocznika 2014 rywalizowała w turnieju Śledzik Cup zorganizowanym z okazji dnia dziecka przez AP KP Gdynia i Arka Gdynia SSA.

Była to znakomita okazja aby na świetnie przygotowanych boiskach o naturalnej nawierzchni rozegrać bardzo wartościowe mecze z drużynami z całego regionu.

Po zakończeniu rozgrywek przyszedł czas na wspólne oglądanie meczu Arka – GKS Katowice o awans do ekstraklasy, gdy podczas przerwy w meczu miało miejsce wyjście naszej drużyny na środek boiska, gdzie został odebrany puchar za udział w porannym turnieju po czym nastąpiła przebieżka po całym stadionie wypełnionym kibicami, którzy oklaskiwali zaprezentowane drużyny.

Partnerzy wspierający ⬇️

#IdeoloPizza#Multilog#RobertSmolnickiUsługiBudowlane#MiastoGdynia

Partnerzy techniczni ⬇️

#AdidasNo10