Liga Dzielnicowa, czyli nasze małe święto

Weekendowa rywalizacja w Lidze Dzielnicowej to dla naszego klubu bardzo duże wydarzenie. To tu spotykają się zawodnicy z różnych lokalizacji i to tu mamy możliwość przyjrzenia się wszystkim zawodnikom podczas jednego dnia turniejowego – mówi trener koordynator Paweł.

W ostatni weekend została rozegrana dla roczników 2016/2017 i 2018/2019, a także 2013/2014/205, gdzie tego dnia bez konkurencyjna okazała się dzielnica Oksywie, natomiast na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Karwin.

Dziękujemy za liczne przybycie i świetną zabawę a firmie Ideolo Pizza za kolejne wsparcie naszych drużyn podczas rozgrywek.

Partnerzy wspierający ⬇️

#IdeoloPizza#Multilog#RobertSmolnickiUsługiBudowlane

#MiastoGdynia

Partner techniczny ⬇️

#AdidasNo10

Zachęcamy do zapisywania się i udziału w zajęciach próbnych w jednej z naszych lokalizacji.