Liga Dzielnicowa zakończona. Karwiny najlepsze

W sobotę zakończyliśmy rozgrywki dzielnicowej ligi Arki w tym sezonie dla roczników 2016/17/18/19 a także dla grup 2013/14/15.

Od samego rana w strugach deszczu toczyły się rozgrywki dla najmłodszych grup, które tego dnia pokazały co to znaczy pasja do piłki nożnej. Również rodzice pokazali wytrwałość w trudnych warunkach pogodowych za co serdecznie dziękujemy.

Kolejne kategorie wiekowe rozegrały swój turniej od fazy grupowej aż po mecze o poszczególne miejsca. Ostatecznie w finale zwyciężyła drużyna Karwin, która pokonała dzielnicę Mały Kack.

Na koniec drużyny zostały nagrodzone pizzą od sponsora firmy Ideolo Pizza , któremu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wsparcie przez cały sezon w dzielnicowej lidze Arki zarówno zimą jak i wiosną. Wielkie podziękowania kierujemy również dla RobertSmolnickiUslugiBudowlane za nieocenione wsparcie w różnych projektach.

Dziękujemy firmie MultiLog za wkład w rozwój naszej młodzieży w tym roku, jak i dwójce naszych rodziców za anonimowe wspieracie. Wielkie brawa za cały sezon należy się naszej wspaniałej młodzieży jak i wiernych fanów rodziców a także całemu sztabowi szkoleniowemu.

Przypominamy iż,przerwa treningowa potrwa do końca lipca a zajęcia we wszystkich lokalizacjach wznawiamy od 5 sierpnia.

Już teraz zapraszamy na kolejny pasjonujący sezon w naszym klubie i życzymy aktywnych, bezpiecznych wakacji.