Liga dzielnicowa Arki tym razem na Chyloni

To była niesamowita kolejka dzielnicowej ligi Arki, zorganizowana wspólnie z klubem Energa Checz Gdynia – drużyny młodzieżowe ,z którym nawiązaliśmy współpracę. Dotyczy ona przejścia w odpowiednim wieku zawodniczek trenujących na co dzień w naszym klubie.

Dodatkowo w turnieju udział wzięły drużyny ze szkółki piłkarskiej Akademia Futbolu Morze ,które tego dnia postawiły bardzo mocne warunki naszym drużynom.

Było wszystko czego kibic piłkarski oczekuje. Zarówno zwroty akcji w końcówkach spotkań,rzuty karne, łzy , radość ale co najważniejsze godna postawa fair play wszystkich uczestników.

Tego dnia na boiskach rywalizowało 250 zawodniczek i zawodników.

Dziękujemy serdecznie Energa Checz Gdynia – drużyny młodzieżoweMateusz Bieszke – Twój Radny Akademia Futbolu Morze, rodzicom, wszystkim uczestnikom a także naszemu niezawodnemu partnerowi firmie Ideolo Pizza za dostarczenie dla zwycięzców wspaniałych.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach. Więcej na naszej stronie.

Partnerzy wspierający

#MiastoGdynia#Multilog#IdeoloPizza#RobertSmolnickiUsługiBudowlane

Partner techniczny

#AdidasNo10