arkaswsiemp@gmail.com
518-903-507

Reprezentacja 2014 w najlepszej trójce turnieju Wejher Cup

To była bardzo intensywna sobota w wykonaniu naszych reprezentantów. Przedpołudniem w Wejherowie drużyna rocznika 2014 walczyła w turnieju Wejher Cup, a po południu w Gdańsku grali chłopcy z rocznika 2016.

Sukcesem zakończyła swój udział w turnieju Wejher Cup nasza reprezentacja rocznika 2014. Chłopcy w fazie grupowej okazali się najlepsi w swojej grupie, awansując do fazy finałowej. Tam po bardzo dobrych i wyrównanych meczach ostatecznie zakończyli zmagania na 3 miejscu w nagrodę otrzymując puchar i medale.

Dodatkowo indywidualne wyróżnienie otrzymał Bartosz Welten.

Na słowa uznania i brawa za swoją postawę zasługują także zawodnicy z rocznika 2016. Reprezentacja zagrała w Gdańsku, gdzie przegrała zaledwie jeden mecz, a w fazie pucharowej przegrała dopiero po serii rzutków karnych.

Duże podziękowania także za wsparcie i doping dla rodziców żółto-niebieskich.

Podziękowanie za wspólną rywalizację dla Wejherowska Akademia Piłki Nożnej „Błękitni” Wejherowo, Salos Rumia, UKS Dragon Bojano, Sztorm Kosakowo 2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KONTAKT

ARKA Gdynia

Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Edukacji Młodych Piłkarzy

Adres:
ul.Rungurska 8, 81-507 Gdynia
NIP:586-20-49-685
Regon:192052812

Telefon:518-903-507

adres e-mail: arkaswsiemp@gmail.com

www.arka-swsiemp.pl